Ataşehir Sanal Ofis

Sanal ofis ülkenizde son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelerek çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Kısa bir özetle sanal ofislerin mantığını açıklayacak olursak işlerini belirli bir yere bağlı olmadan dışarıdan rahtalıkla sürdürebilecek kişiler için büyük bir kolaylıktır. Sanal ofisler oldukça cüzzi bir miktar karşılığında firmanızı belirli bir adrese bağlı olarak göstermenizi sağlamaktadır. Dilerseniz yeni kuracağınız iş yerinizi sabit bir adrese bağlı olarak gösterebilir dilersenizde hali hazırda bulunan iş yerinizin adresinizi taşıyarak mali giderlerinizi düşürebilirsiniz. Ataşehir sanal ofis ailesi olarak işlerinizi büyütmeniz adına size yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sanal ofislerimiz kurumsal işlerinizi kurumsal bir profösyonellikte yürütmenizi sağlamaktadır.

Maliyet olarak normal bir ofisten çok daha makul olmasını yanı sıra dilerseniz işinize uygun paketlerden de yararlanabilisiniz. Ataşehir sanal ofis ailesi olarak işlerinizi daha kurumsal ve daha iyi bir şekilde yürütebilmeniz için şirkenize özel yerel bir telefon numarası tahsis ediyoruz. Siz olmasanız bile virtual asistan desteğimiz sayesinde şirketinize yapılan aramaları size yönlendirebiliyor ya da gerekli olan notları alarak, işlerinizin aksamaması için size en kısa süre içerisinde telefonunuza sms olarak iletilmesini sağlıyoruz. Ataşehir sanal ofis olarak adınıza gelen kargo ve postaları isterseniz merkezimizde güvenle saklar isterseniz de bulunduğunuz yere gönderilm sağlarız. Kurumsal yazışmalarda ve posta gönderimlerinde adres ve ulaşım bilgilerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarnızı karşılamaya yönelik olarak hazırlanan son derece modern bir şekilde dizayn edilmişl olan ofislerimizi dilerseniz toplantılarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sanal ofis paketlerinden herhangi birini satın almanız durumunda ofislerimizi ücretsiz olarak ayda beş gün toplantılarınız ve çalışmalarınızı sürdürebilmek için kullanabilme yetkisine sahip olursunuz. Ofislerimiz işlerinizi sürdürebilmeniz için gereken bütün donanımlara sahip ve konforludur. Toplantılarda yiyecek ve içecek ikramlarından ya da internet hizmetinden ek bir ücret talep etmemektetiyiz. Ayrıca Ataşehir sanal ofis üyelerimiz tüm diğer ofis hizmetlerimizden indirimli olarak yararlanabilmektedirler.