Beykoz Sanal Ofis

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız iş kurmak da çalışmak da bir hayli zordur. Büyük şehrin yanında getirdiği yaşam standartlının yanı sıra sunmuş olduğu yüksek maliyet her alanda karşınıza çıkarak durumları zora sokar. Özellikle ofis kurmak isteyenler için hem kiralar ya da satın alma maliyeti oldukça can sıkıcı olabilmektedir. İş kurarken ofis yeri riske atılmamalı ve hem işlek hem de İstanbul’un her yerinden rahatça ulaşım sağlanabileceği bir yerde bulunması büyük bir önem taşımaktadır. Ancak hangi ilçe de olursanız olun merkezine ve toplu taşıma araçlarına mesafesi kısaldıkça ofislerin maliyeti de buna doğru oranda bir artış göstermektedir. Bu durumdan kurtulmanın en iyi alternatifi ise genel merkezi içlerin kolay ve seçkin lokasyonun da bulunan sanal ofislerdir.  

 

Sanal ofisler işlerinizi hem istediğiniz yerden yürütebilmeniz için hem de yeri geldiğinde toplantılarınızı modern ve tam donanımlı bir ofiste yapabilmeniz için büyük bir avantajdır. İstanbul’da özellikle Anadolu yakasında merkezi konumda bir ofis bulmak oldukça zor bir iştir. Biz sizin için bu zorluğunu Beykoz sanal ofis ailesi olarak ortadan kaldırıyoruz. Beykoz’un en seçkin lokasyonunda bulunan merkezimiz işlerinizi yürütmeniz için oldukça olanaklıdır. Ofis kullanımına ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek dilerseniz özel paket seçeneklerinden yararlanabilir ya da standart paketin size sunmuş olduğu ayda beş gün ücretsiz ofis kullanımını tercih edebilirsiniz. 

 

Tüm ihtiyaçlarınız hesap edilerek oturtulmuş bir sisteme sahip olan Beykoz sanal ofis, tam donanımlı bir ofiste olması gereken her şeye sahiptir. Ofislerimiz içerisinde bulunan ekipmanlar son teknoloji ürünlerdir. Bu sayede hiçbir zaman bir sıkıntı çekmez ve ihtiyacınız olan her şeyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Beykoz sanal ofis işlerinizi dışardan yürütebilmenizi sağlarken ofis kullanım olanakları da toplantılarınız da size ihtiyacınız olan kaynağı en iyi ve en verimli şekilde sağlamaktadır.