Sultanbeyli Sanal Ofis

İşlerini ofis dışından yürütenlerin ve yeni girişimcilerin ilk tercihleri arasında yer alan sanal ofisler ülkemizde büyük bir hızla artış göstermektedir. Sanal ofis kavramı yurt dışında yaygın olarak kullanılan ve sistem olarak tamamen oturmuş bir oluşum olmasından dolayı, ofis kurmanın zahmetiyle uğraşmak istemeyenler için harika bir alternatiftir. Ancak sanal ofis seçerken dikkat edilmesi gereken bazı unsular bulunmaktadır. Öncelikle seçeceğiniz sanal ofis merkezinin hem Anadolu hem Avrupa yakasında birden fazla ilçede ofisi bulunması gerekmektedir. Bu bir girişimci olarak gerektiğinde müşterilerinize yakın bölgelerde toplantı yapabilmeniz için oldukça önemlidir. Bu durum aynı zamanda sanal ofislerin sunmuş olduğu sabit adres gösterebilmeniz için size büyük bir çeşitlilik sağlar. İşinizin yoğunluklu olarak hangi bölgedeyse o bölgede bulunan sanal ofis merkezini adresiniz olarak gösterebilirsiniz. İş kurarken adresinizin nerde olduğu ilçe merkezine ne kadar yakın olduğu gibi unsurlar diğer firmalara işinizde ne kadar ciddi olduğunuzu belirtebileceğiniz gizli bir silahtır. 

               

Officeatoffice olarak İstanbul’un birçok bölgesinde, merkezi ve düzgün lokasyonlarında sanal ofislerimiz bulunmaktadır. Sultanbeyli’nin en merkezi konumunda bulunan sanal ofislerimize Anadolu yakasının her yerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sultanbeyli sanal ofis uzman ekibiyle işinizin her adımında yanınızdadır. Seçkin girişimcilerin içinde bulunduğu Sultanbeyli sanal ofis aradığınız her şeyi size tek bir adreste sunmaktadır.  

              

Kurumsal ve başarılı bir firma izlenimi vermek için iyi bir santralin de ne kadar önemli olduğunu tamamen farkındayız. Size gelen telefonlar öncelikle santral ekibimiz tarafından yanıtlanmakta ve ilk kurumsal duruşu sergilemenizde size büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Sultanbeyli sanal ofis santral ekibi işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Hem Türkçe hem de İngilizce olarak sunduğumuz hizmet eğer varsa yurtdışı bağlantılarınız için de size iyi bir izlenim kazandıracaktır. Sultanbeyli sanal ofis ailesi olarak en temel prensiplerimizden bir tanesi de işinizde mutlu ve kaygısız çalışmanızı sağlamaktır.