Pendik Sanal Ofis

Günümüzde iş hayatında adını sıklıkla duyduğumuz sanal ofislerin sayısı gün geçitkçe artmaya başladı. Sanal ofisin ne olduğunu kısa açıklamak gerekirse “Girişimcilerin, frellance çalışanların ilk etapta giderlerini en aza indirgemek için tercih ettiği, ya da çok kalabalık bir kadroyla çalışmayan işlerini dışarıdan rahatlıkla yürütebileceklerin ofis masraflarından uzaklaşmak için tercih ettiği ve kullananların giderlerini en aza indirgemek için kurulan bir sistemdir.” sanal ofislerin içerisinde birçok hizmet bulunmaktadır. Bunlar resmi adres ve telefonun yanı sıra bazı sanal ofislerde asistanlık ve danışmanlık hizmeti de bulunmaktadır. İşte tam bu evrede birçok seçenek içerisinden hangisini tercih edeceğiniz büyük bir önem taşıyor. Çünkü yanlış bir seçim işlerinizin aksamasına neden olabilmektedir. İşte bu evrede uzman ve destekleyici ekibimizle Pendik sanal ofis ailesi olarak sizlere istediğiniz tüm imkanları içeren bir teklif sunuyor ve sizi de bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. 

               

Pendik sanal ofis ekibi olarak sizi attığınız her adımda destekliyor ve sanal ofis seçiminizde öncelikli olarak işinizi göz önünde bulunduruyoruz. Her iş kolunun kendi içerisinde farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak oluşturmuş olduğumuz sanal ofis paketlerimiz bulunmakta. Bu paketlerden bir tanesini seçebilir ya da ihtiyacınız olan şeyleri belirleyerek size özel bir paket oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Bir iş kurmanın ve yürütmenin ne kadar zor olduğunu biliyor ve ilk aşamalarda giderlerinizi kısmanız için size elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. 

              

Sanal ofis paketlerimizden herhangi birini seçmeniz durumunda istediğiniz zaman ve istediğiniz saati ofis ortamında gerekli donanımlılardan yararlanarak misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için ofis kullanımdan ayda beş gün hiçbir ücret talep etmiyoruz. Ofisi kullandığınız günler içerisinde faydalandığınız ofis olanaklarından da ek bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Pendik sanal ofis olarak amacımız ve tek istediğimiz işinizi gün geçtikçe gelişen bir süreçte yürütürken karşınıza çıkacak olan mali zorlukları elimizden geldiğince azaltmak ve başarınızı sonuna kadar desteklemektir.