Kartal Sanal Ofis

İş kurmanın her zaman belirli yükümlülükleri bulunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde iş yerini kalkındırmak için oldukça iyi bir mali akış gerekmektedir. Özellikle kiralık olan iş yerleri sektörün sürekli dalgalanmasından hızlı etkilenir. İstanbul’da herkesin başının dertte olduğu ani kira artışları ya da iş durumundaki duraksamamalar büyük ölçüde zarar etmenize neden olabilmektedir. Piyasa kendi içerisinde zorlaştıkça bunu destekleyici birkaç alternatifin ortaya çıkması elbette ki hem çalışanları hem de iş yeri sahiplerini büyük ölçüde rahatlatmaktadır. Günümüzde en iyi alternatif olarak işlerinizin akışı ve kurumsallığınız hiçbir zarar almadan geçiş yapabileceğiniz sanal ofislerdir. 

              

Sanal ofisler son dönemlerde yeni iş kurmaya çalışanların sıklıkla tercih ettiği bir alan gibi görünse de aslında işini çoktan kurmuş ve güvenilir elemanlarla belirli bir müşteri portföyü oturtmuş firmalarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir çalışma sistemidir. Özellikle işiniz dışarıdan rahatlıkla yürütülebilecek olan bir alandaysa sanal ofis kullanmak sizin için gereksiz ofis masraflarından kurtularak rahat bir nefes almanızı sağlayacaktırSürekli yenilenen ve destekleyici politikasıyla Kartal sanal ofis sizin için oldukça ideal bir seçenek olacaktır. Kartal sanal ofis sistemi kurumsal kimliğinize hiçbir zarar vermez. Ofis adresinizi sanal ofis merkezlerine taşıyarak evrak ve kargonuzun resmi bir adrese gönderilmesini sağlamaya devam edebilirsiniz. Kartal sanal ofis güvenilir ekibiyle size gelen evrakların size hiçbir sorun olmadan ulaşması için gerekli olan bütün özveriyi gösterir. Size belirlenen telefon hattına iş hattınızın yönlendirmesi yapılarak müşterilerinizle rahatlıkla sabit bir hattan konuşmaya devam edebilirsiniz. 

               

Kartal sanal ofis ailesi işlerinizi hiçbir aksama ve eksiklik olmadan yürütebilmeniz için elinden geleni yapıyoruz. Toplamda ayda beş gün ofisleri ücretsiz kullanmanızı sağlayarak, işlerinizi aynı profesyonellikte yürütmenize destek olmak bizim en öncelikli amacımız. Eğer yoğun bir toplantı temposu içindeyseniz özel sanal ofis paketlerimizden size en uygun olanı seçebilir ya da kullandığınız kadar ödemeyi seçerek ayın beş günü haricinde ofis kullanımından indirimli olarak yararlanabilirsiniz.