Maltepe Sanal Ofis

Son dönemlerde yaygınlaşan sanal ofis kullanımı iş kurarken gereksiz ofis masraflarıyla uğraşmak istemeyen ve kullandığı hizmet kadarını ödemek isteyenler için oldukça güzel bir alternatif oluşturuyor. Bir iş kurarken başlangıçta masrafları olabildiğince kısmak işe daha fazla yatırım yapabilme olanağı sağladığından dolayı girişimcilerinde daha başarılı olmasına katkıda bulunuyor. Sanal ofisler size normal bir ofise sahip olmanın sahip olduğu bütün imkanları karşılarken tüm bu hizmetleri de oldukça cüzi bir maliyetle yapıyor. Size bir adres ve sabit yerel bir hattan telefon numarası hizmeti veren sanal ofisler de işlerinizi nerede olursanız olsun büyük bir rahatlıkla yürütebilirsiniz. Bu sayede ofis maliyetlerini azaltmış, hem gelirinizi yükseltmiş hem de daha fazla sermaye sahibi olabilirsiniz. Sanal ofislerin en çok akılda bıraktığı sorulardan bir tanesi ise “Sabit telefon tanımlandıktan sonra nasıl kullanılır?” sorusu.  

               

Maltepe sanal ofis ekibi olarak işlerinizi daha resmi bir şekilde sürdürebilmeniz için şirketinize sabit bir telefon hattı atadıktan sonrasında, görüşmelerinizi istediğiniz her yerden rahatlıkla yapabilmeniz için sizin belirlemiş olduğunuz sabit bir telefona ya da cep telefonunuza gelen aramaları yönlendirmeye bağlıyoruz. Bu sayede sizi sabit iş numarasından arayan herkesin çağrısı direkt olarak sizin belirlediğiniz diğer numaraya bağlanıyor ve hiçbir sorunla karşılaşmadan görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz. Telefon hatları ne kadar yoğun olursa olsun hattan düşmemeniz için alt yapılarımız sürekli olarak iyileştirmekte ve size tam bir hizmet sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız. 

              

İsterseniz resmi evrak işlerinizi kurumsal bir şekilde yürütebilmeniz için Maltepe sanal ofis ailesi olarak sizin adınıza gelen evrakları en kısa sürede teslim almanız için kurye yönlendirmesi yapabiliyor ya da dilerseniz evrak ve kargolarınızı sizin yerinize teslim alarak en kısa zamanda gelip almanız için sizi sms yolu ile bilgilendiriyoruz. Güvenilir çalışanlarımız sayesinde tüm bu hizmetlerden faydalanırken hiçbir sorunla karşılaşmayacağından sonuna kadar emin olabilirsiniz.